• NOŻYCE AKUM. DO ŻYWOPŁOTU NA WYSIĘGNIKU 550MM 18V XR 1*5.0AH

The Symbol : DW DCMPH566P
1637.00
set Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
DPD Pobranie 0 0
DPD 0 0
PACZKOMAT INPOST 0 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 3.6 kg

Zamówienie telefoniczne: 888333548

Leave your phone


Dane techniczne:

Napięcie - 18V
Maksymalny zasięg - 3,35 m
Pozycje - 7
Szczelina cięcia ostrza - 25mm
Długość ostrza - 550mmAkumulatorowe nożyce do żywopłotu firmy Dewalt na wysięgniku są tak zaprojektowane, aby praca użytkownika była nie tylko produktywna,również komfortowa - dzięki miękkiemu uchwytowi dłoń nie męczy się podczas pracy bez względu na pozycję roboczą.

Smukła budowa narzędzia sprawia, że operator może przyciąć rośliny znajdujące się w trudno dostępnych miejscach, np. W szczelinach albo innych przewężeniach. Dzięki skutecznemu akumulatorowi, który wraz z ładowarką znajduje się w tym zestawie, obsługujący może pracować bez przerwy poprzez 75 minut na jednym naładowaniu.

Dzięki temu urządzeniu użytkownik jest w stanie przycinać rośliny na wielkiej wysokości, gdyż zasięg działania narzędzia wynosi do 3.35 m. Wysięgnik ma funkcję regulacji w zakresie 180° z blokadą w 7 pozycjach, co zezwala na nadawanie pożądanego kształtu przycinanym roślinom.

55-centrymetrowe ostrze ze stali hartowanej jest wytrzymałe i ma noże po obu swoich stronach - odstęp pomiędzy nożami wynosi 25 mm, co powiększa efektywność pracy i obniża w sposób znaczny ewentualność wystąpienia zacięć....Zestaw zawiera:

1 bateria 5.0 Ah
1 x ładowarka

**

Zdjęcia poglądowe.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers