• SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC

The Symbol : M DGA506ZJ
887.00
set Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 4.6 kg

Zamówienie telefoniczne: 888333548

Leave your phone

Dane techniczne:

Typ zasilania: akumulatorowe
Średnica tarczy: 125 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Ion
Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
Silnik bezszczotkowy: tak
Mocowanie osprzętu: M14
Opakowanie: walizka systemowa
Masa: 2,6 kg


BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Posiada funkcję anti-kickback oraz hamulec elektryczny
Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)


Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
Uchwyt boczny 158237-4
Kołnierz mocujacy 224415-9
Nakretka kołnierza 224554-5
Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
Walizka systemowa MAKPAC TYP 3821551-8
Wkład do walizki MAKPAC 838175-3
Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656

**
Bez akumulatorów i ładowarki

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers