• SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC

The Symbol : M DGA504ZJ
860.00
set Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
DPD Pobranie 0 0
DPD 0 0
PACZKOMAT INPOST 0 0
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 2.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 888333548

Leave your phone

Dane techniczne:

Średnica tarczy: 125 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Ion
Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
Silnik bezszczotkowy: tak
Mocowanie osprzętu: M14
Opakowanie: walizka systemowa
Wymiary (długość całkowita) 362 mm
Masa: 2,5 kg


Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Nie współpracuje z akumulatorem BL1815

Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
Uchwyt boczny 158237-4
Kołnierz mocujący 224415-9
Nakrętka kołnierza 224554-5
Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
Walizka sytemowa MACPAC TYP 3821551-8
Wkłąd do walizki MAKPAC 838175-3
Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656
**
Bez akumulatora i ładowarki

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers